Rölakan, ull på linvarp. "Bruna heden". Signerad MMF AB. 239x173 cm. Smärre bruksslitage.
38 000 SEK | 2022-10-18 18:03 |
36 000 SEK | 2022-10-17 10:11 |
34 000 SEK | 2022-10-04 20:44 |
26 000 SEK | 2022-10-14 15:34 |
22 000 SEK | 2022-10-06 09:29 |
2 000 SEK | 2022-10-05 20:12 |
400 SEK | Startpris |