Oljemålning på duk. Signerad och daterad 1962. "Förlåten rämnar". 57x70 cm. Övermålade hål i dukens högerkant, troligen en del av konstverket.
12 000 SEK | 2022-10-12 23:00 |
11 000 SEK | 2022-10-04 20:44 |
5 000 SEK | 2022-10-12 21:30 |
2 200 SEK | 2022-10-12 17:25 |
1 700 SEK | 2022-10-12 16:52 |
1 500 SEK | 2022-10-05 08:00 |
400 SEK | Startpris |