45. SENGUSTAVIANSK BYRÅ

Mahogny med mässingsbeslag och stenskiva. Sengustavianskt herrgårdsarbete, 1800-tal. Höjd 81, bredd 124 cm. Senare stenskiva. Skador, repor, märken. Proveniens: Gård, Eskilstorp

Varunr 232175

18 Oktober 2022 18:15

Klubbslag4 00 SEK5 00 SEK6 00 SEK7 00 SEK8 00 SEK 4 800 SEK15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK

Utrop 6000-8000 SEK

4 800 SEK2022-10-18 17:15
4 600 SEK2022-10-04 20:44
3 000 SEK2022-10-12 12:18
800 SEK2022-10-09 17:11
450 SEK2022-10-07 18:22
400 SEK Startpris

Onlineauktion 18 Okt. 2022,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!