Mahogny med mässingsbeslag och stenskiva. Sengustavianskt herrgårdsarbete, 1800-tal. Höjd 81, bredd 124 cm. Senare stenskiva. Skador, repor, märken. Proveniens: Gård, Eskilstorp
4 800 SEK | 2022-10-18 17:15 |
4 600 SEK | 2022-10-04 20:44 |
3 000 SEK | 2022-10-12 12:18 |
800 SEK | 2022-10-09 17:11 |
450 SEK | 2022-10-07 18:22 |
400 SEK | Startpris |