Skuret och bemålat trä. Gustaviansk, omkring år 1800. Höjd 122, bredd 128, djup 44,5 cm. Repor, märken, smärre avslag. Proveniens: Gård, Eskilstorp
4 200 SEK | 2022-10-18 18:09 |
4 000 SEK | 2022-10-17 17:06 |
3 800 SEK | 2022-10-04 20:44 |
3 800 SEK | 2022-10-17 13:57 |
3 000 SEK | 2022-10-05 23:56 |
400 SEK | Startpris |