46. SKÄNKSKÅP

Skuret och bemålat trä. Gustaviansk, omkring år 1800. Höjd 122, bredd 128, djup 44,5 cm. Repor, märken, smärre avslag. Proveniens: Gård, Eskilstorp

Varunr 232176

18 Oktober 2022 18:15

Klubbslag11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK 4 200 SEK14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK

Utrop 5000 SEK

4 200 SEK2022-10-18 18:09
4 000 SEK2022-10-17 17:06
3 800 SEK2022-10-04 20:44
3 800 SEK2022-10-17 13:57
3 000 SEK2022-10-05 23:56
400 SEK Startpris

Onlineauktion 18 Okt. 2022,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!