Oljemålning på duk. Fruktodling, "Hököpinge". Signerad och daterad -45. 58x66 cm. Smärre krackeleringar.
3 400 SEK | 2022-11-01 11:06 |
3 200 SEK | 2022-11-01 18:04 |
1 200 SEK | 2022-11-01 09:43 |
1 000 SEK | 2022-10-26 16:28 |
900 SEK | 2022-10-26 18:47 |
500 SEK | 2022-10-25 18:39 |
450 SEK | 2022-10-22 13:19 |
400 SEK | Startpris |