Mässing och trä. Afrikansk krigare. Stämplad undertill. Höjd 32 cm. Spjutspetsen med smärre skada, repor.
2 800 SEK | 2022-11-01 18:08 |
2 600 SEK | 2022-11-01 18:06 |
2 400 SEK | 2022-11-01 18:06 |
1 500 SEK | 2022-10-31 21:28 |
1 400 SEK | 2022-10-18 20:18 |
600 SEK | 2022-10-26 22:00 |
400 SEK | Startpris |