27. FLYGSFORS, VAS OCH SKÅL

Konstglas. Osignerade. Höjd 12 och 43 cm. Vasen med nagg undertill.

Varunr 238945

1 November 2022 18:09

Klubbslag20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK 400 SEK18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK

Utrop 1200 SEK

400 SEK2022-10-31 10:50
400 SEK Startpris

Onlineauktion 1 Nov. 2022,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!