15. RUTH MILLES, KERAMIKSKULPTUR

Bemålat lergods. "Flicka i blåst". Signerad på sockeln. Höjd 24 cm.
Obs! Tillägg, enstaka smärre nagg.

Varunr 239479

15 November 2022 18:11

Klubbslag25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK 8 000 SEK21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK

Utrop 3000-5000 SEK

8 000 SEK2022-11-15 18:09
7 500 SEK2022-11-15 18:08
2 600 SEK2022-11-15 11:45
2 200 SEK2022-11-15 07:24
1 600 SEK2022-11-14 17:07
900 SEK2022-11-04 18:25
400 SEK Startpris

Onlineauktion 15 Nov. 2022,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!