Bemålat lergods. "Flicka i blåst". Signerad på sockeln. Höjd 24 cm.
Obs! Tillägg, enstaka smärre nagg.
8 000 SEK | 2022-11-15 18:09 |
7 500 SEK | 2022-11-15 18:08 |
2 600 SEK | 2022-11-15 11:45 |
2 200 SEK | 2022-11-15 07:24 |
1 600 SEK | 2022-11-14 17:07 |
900 SEK | 2022-11-04 18:25 |
400 SEK | Startpris |