Keramik med glasyr i geometrisk komposition. Signerad Atterberg, UE, Sweden, 98/100. Höjd 40 cm. Glasyravslag i nedankant, invändiga krackeleringar och smärre beläggning.
2 400 SEK | 2022-11-14 22:46 |
2 200 SEK | 2022-11-14 19:05 |
1 500 SEK | 2022-11-10 08:25 |
1 400 SEK | 2022-11-01 15:03 |
800 SEK | 2022-11-09 16:29 |
600 SEK | 2022-11-09 14:55 |
450 SEK | 2022-11-02 13:52 |
400 SEK | Startpris |