Ek med textilklädda kuddar vilande på läderremmar. "Bodö", senare dynor. Plakettmärkt. Torrsprickor i fogar, lagning i rygg, repor, märken.
8 500 SEK | 2022-11-29 18:03 |
8 000 SEK | 2022-11-29 18:02 |
3 800 SEK | 2022-11-15 20:43 |
2 000 SEK | 2022-11-16 20:30 |
400 SEK | Startpris |