10. MATSTOLAR, FYRA ST

Valnöt med tygklädsel. Modern design, 1900-talets andra hälft. Repor, märken.

Varunr 240186

29 November 2022 18:03

Utrop 1500 SEK

Onlineauktion 29 Nov. 2022,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!