Bok med textilklädsel. "Mina", märkta Bruno Mathsson design, Made in Sweden. Bruksslitage, repor, märken.
5 000 SEK | 2022-11-29 13:35 |
4 800 SEK | 2022-11-29 18:03 |
4 000 SEK | 2022-11-29 18:02 |
3 200 SEK | 2022-11-29 14:21 |
2 600 SEK | 2022-11-29 12:15 |
2 200 SEK | 2022-11-20 13:52 |
2 000 SEK | 2022-11-17 11:01 |
1 900 SEK | 2022-11-15 20:43 |
1 200 SEK | 2022-11-16 13:41 |
400 SEK | Startpris |