21. TUSCAN, TEKOPPAR MED FAT, 12 ST

Porslin med polykrom samt förgylld dekor. England, 1950-tal. Enstaka nagg kan förekomma.

Varunr 240201

29 November 2022 18:07

Klubbslag13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK 500 SEK7 00 SEK8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK

Utrop 600 SEK

500 SEK2022-11-29 16:22
500 SEK2022-11-29 16:51
400 SEK2022-11-28 18:19
400 SEK Startpris

Onlineauktion 29 Nov. 2022,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!