Porslin med polykrom samt förgylld dekor. Ungern, 1900-tal. Dekornagg.
1 900 SEK | 2022-11-29 18:11 |
1 800 SEK | 2022-11-29 18:10 |
1 300 SEK | 2022-11-29 13:41 |
1 200 SEK | 2022-11-29 13:32 |
1 100 SEK | 2022-11-21 20:40 |
1 000 SEK | 2022-11-28 09:00 |
700 SEK | 2022-11-16 17:30 |
400 SEK | Startpris |