35. HEREND, KAFFESERVIS, NIO DELAR

Porslin med polykrom samt förgylld dekor. Ungern, 1900-tal. Dekornagg.

Varunr 240240

29 November 2022 18:13

Klubbslag26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK30 00 SEK 1 900 SEK10 00 SEK11 00 SEK

Utrop 1000 SEK

1 900 SEK2022-11-29 18:11
1 800 SEK2022-11-29 18:10
1 300 SEK2022-11-29 13:41
1 200 SEK2022-11-29 13:32
1 100 SEK2022-11-21 20:40
1 000 SEK2022-11-28 09:00
700 SEK2022-11-16 17:30
400 SEK Startpris

Onlineauktion 29 Nov. 2022,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!