Lackerat trä, klädsel i brunt skinn. "Pernilla", märkt Bruno Mathsson by DUX. Repor, märken, bruksslitage.
1 800 SEK | 2022-11-29 15:35 |
1 700 SEK | 2022-11-29 16:45 |
1 500 SEK | 2022-11-21 20:13 |
1 100 SEK | 2022-11-16 13:44 |
450 SEK | 2022-11-20 13:52 |
400 SEK | Startpris |