Furu. Modern design, 1970/80-tal. Höjd 42, bredd 150 cm. Repor, märken, fläckar.
1 200 SEK | 2022-11-29 18:00 |
1 100 SEK | 2022-11-29 17:59 |
900 SEK | 2022-11-29 17:57 |
800 SEK | 2022-11-28 21:03 |
600 SEK | 2022-11-27 14:56 |
500 SEK | 2022-11-24 10:00 |
450 SEK | 2022-11-23 17:32 |
400 SEK | 2022-11-16 13:40 |
400 SEK | Startpris |