Brunt skinn. Pendragon Furniture, England, 1900-talets andra hälft. Bredd 210 cm. Smärre repor och märken.
4 400 SEK | 2022-11-28 19:06 |
4 200 SEK | 2022-11-26 15:54 |
4 000 SEK | 2022-11-23 18:38 |
3 800 SEK | 2022-11-15 20:43 |
1 100 SEK | 2022-11-16 13:40 |
400 SEK | Startpris |