1. ANDY WARHOL (1928-1987)

Offsetlitografi. Handsignerad i blyerts och stämpelmärkt Copyright Andy Warhol 1985. "Absolut Vodka". Bildytans mått 106x87 cm. Mått inklusive ram 117,5 x 97 cm. Blekt. Rispa/reva i höger hörn utanför bildytan. Ej examinerad ur ram.

Varunr 240721

13 December 2022 18:00

Klubbslag19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK 60 000 SEK15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK

Utrop 40000-50000 SEK

60 000 SEK2022-12-13 10:25
55 000 SEK2022-12-13 10:21
32 000 SEK2022-12-01 16:31
28 000 SEK2022-11-29 20:15
1 500 SEK2022-11-30 17:55
900 SEK2022-11-30 16:23
700 SEK2022-11-30 09:59
400 SEK Startpris

Onlineauktion 13 Dec. 2022,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!