Offsetlitografi. Handsignerad i blyerts och stämpelmärkt Copyright Andy Warhol 1985. "Absolut Vodka". Bildytans mått 106x87 cm. Mått inklusive ram 117,5 x 97 cm. Blekt. Rispa/reva i höger hörn utanför bildytan. Ej examinerad ur ram.
60 000 SEK | 2022-12-13 10:25 |
55 000 SEK | 2022-12-13 10:21 |
32 000 SEK | 2022-12-01 16:31 |
28 000 SEK | 2022-11-29 20:15 |
1 500 SEK | 2022-11-30 17:55 |
900 SEK | 2022-11-30 16:23 |
700 SEK | 2022-11-30 09:59 |
400 SEK | Startpris |