Mahogny. Svenskt Tenn AB, modell 756. Inköpskvitto daterat 1968 medföljer. Höjd 65, skivans totala mått 80x90 cm. Repor, märken, kantlister med avslag samt lagning.
3 400 SEK | 2022-12-13 18:03 |
3 200 SEK | 2022-12-13 18:02 |
2 600 SEK | 2022-11-29 20:15 |
900 SEK | 2022-12-12 12:44 |
700 SEK | 2022-12-07 18:04 |
500 SEK | 2022-12-05 10:20 |
400 SEK | Startpris |