Mahogny med rottingklädd sits. Svenskt Tenn AB, modell 686. Kopia på inköpskvitto daterat 1968 medföljer. Höjd 36, bredd 50 cm. Spricka, rotting med skador, repor, märken.
1 400 SEK | 2022-12-13 17:27 |
1 300 SEK | 2022-11-29 20:15 |
1 200 SEK | 2022-12-12 12:44 |
800 SEK | 2022-12-07 16:35 |
450 SEK | 2022-12-05 21:50 |
400 SEK | Startpris |