14. JOSEF FRANK, PALL

Mahogny med rottingklädd sits. Svenskt Tenn AB, modell 686. Kopia på inköpskvitto daterat 1968 medföljer. Höjd 36, bredd 50 cm. Spricka, rotting med skador, repor, märken.

Varunr 240736

13 December 2022 18:05

Klubbslag11 00 SEK12 00 SEK 1 400 SEK3 00 SEK4 00 SEK

Utrop 2000 SEK

1 400 SEK2022-12-13 17:27
1 300 SEK2022-11-29 20:15
1 200 SEK2022-12-12 12:44
800 SEK2022-12-07 16:35
450 SEK2022-12-05 21:50
400 SEK Startpris

Onlineauktion 13 Dec. 2022,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!