Betsad ek. Skiva uppburen av gripar. 1900-talets första hälft. Höjd 78, diameter 150 cm. Torrsprickor, repor, märken.
7 500 SEK | 2022-12-13 16:33 |
7 000 SEK | 2022-12-13 16:27 |
5 500 SEK | 2022-12-12 17:44 |
4 400 SEK | 2022-12-11 20:42 |
1 700 SEK | 2022-12-07 19:19 |
1 500 SEK | 2022-12-07 17:23 |
1 200 SEK | 2022-12-05 20:59 |
1 100 SEK | 2022-11-30 18:27 |
1 000 SEK | 2022-11-30 09:58 |
400 SEK | 2022-11-29 22:35 |
400 SEK | Startpris |