2. ALBERT JOHANSSON (1926-1998)

Blandteknik på pannå. Signerad och daterad 1961. Komposition. 70x99,5 cm.

Varunr 240723

13 December 2022 18:01

Utrop 10000-12000 SEK
5% Droit de suite/Följerätt tillkommer för objektet om det överstiger 2625 SEK

6 000 SEK2022-11-29 20:15
5 500 SEK2022-12-02 11:31
400 SEK Startpris

Onlineauktion 13 Dec. 2022,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!