20. ERNST BILLGREN & MATS THESLIUS, SKULPTUR

Signerad EB/MT och numrerad 67/100. "Tronen". Gjutjärn, mosaik, emalj och älgskinn. Utförd 1991. Bredd 24, höjd 37 cm. Repor, märken.

Varunr 240745

13 December 2022 18:07

Klubbslag10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK 15 000 SEK4 00 SEK5 00 SEK

Utrop 18000-20000 SEK

15 000 SEK2022-12-02 20:03
14 000 SEK2022-11-29 20:15
400 SEK Startpris

Onlineauktion 13 Dec. 2022,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!