Mässing och glas. Markaryd, 1900-talets andra hälft. Höjd 12 och 16 cm. Smärre naggar i kupornas nedankant.
1 500 SEK | 2022-12-13 18:01 |
1 500 SEK | 2022-12-13 18:08 |
500 SEK | 2022-12-12 10:07 |
450 SEK | 2022-12-04 21:35 |
400 SEK | 2022-12-04 11:09 |
400 SEK | Startpris |