4. KEITH HARING (1958-1990)

Offsetlitografi. Handsignerad i blyerts och daterad 1986. "Absolut Vodka". Bildytans mått 105x76 cm. Blekt. Ej examinerad ur ram.

Varunr 240720

13 December 2022 18:01

Klubbslag11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK 28 000 SEK20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK

Utrop 18000-20000 SEK

28 000 SEK2022-12-12 10:30
26 000 SEK2022-12-13 11:18
14 000 SEK2022-11-29 20:15
1 000 SEK2022-11-30 16:49
400 SEK Startpris

Onlineauktion 13 Dec. 2022,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!