Offsetlitografi. Handsignerad i blyerts och daterad 1986. "Absolut Vodka". Bildytans mått 105x76 cm. Blekt. Ej examinerad ur ram.
28 000 SEK | 2022-12-12 10:30 |
26 000 SEK | 2022-12-13 11:18 |
14 000 SEK | 2022-11-29 20:15 |
1 000 SEK | 2022-11-30 16:49 |
400 SEK | Startpris |