Guldring 18k med briljantslipade diamanter ca 0,75 ct, stämplad GK, år 1998, stl. ca 16,5 mm, totalvikt 12,5 g. Synligt slitage med en mindre skada på en av sidodiamanterna.
6 500 SEK | 2022-12-13 18:04 |
6 000 SEK | 2022-11-29 20:15 |
4 600 SEK | 2022-11-30 10:22 |
400 SEK | Startpris |