12. ALEXANDER MUNTHE, LJUSSTAKAR, ETT PAR

Silver. Senempire. Med lyrformade fötter. Helsingborg, ej årtalsstämplade (verks. 1835-1853). Vikt ca 205 gram. Höjd 15 cm. Bucklor. Proveniens: Sven Klarins samlingar, Helsingborg.

Varunr 240690

10 Januari 2023 18:04

Klubbslag17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK 1 400 SEK12 00 SEK13 00 SEK

Utrop 2000 SEK

1 400 SEK2022-12-19 06:53
1 300 SEK2023-01-05 04:57
1 000 SEK2023-01-03 16:28
450 SEK2022-12-23 22:25
400 SEK Startpris

Samlarauktion 10 Jan. 2023,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!