Silver. Senempire. Med lyrformade fötter. Helsingborg, ej årtalsstämplade (verks. 1835-1853). Vikt ca 205 gram. Höjd 15 cm. Bucklor. Proveniens: Sven Klarins samlingar, Helsingborg.
1 400 SEK | 2022-12-19 06:53 |
1 300 SEK | 2023-01-05 04:57 |
1 000 SEK | 2023-01-03 16:28 |
450 SEK | 2022-12-23 22:25 |
400 SEK | Startpris |