Silver. Helsingborg. Lars Anders Rönnow, Gustaf Lindgren 1938 och Ernst Tengvall, 1810. Vikt ca 105 gram. Höjd 11-12,5 cm. Gravyr, äldre lagningar. Proveniens: Sven Klarins samlingar, Helsingborg.
600 SEK | 2023-01-10 17:45 |
500 SEK | 2023-01-05 04:58 |
500 SEK | 2023-01-10 12:27 |
400 SEK | Startpris |