Silver. Stockholm, saxen 1832, fatet 1825. Vikt ca 265 gram. Längd 15,5 och 23 cm. Gravyr. Repor. Proveniens: Sven Klarins samlingar, Helsingborg.
1 700 SEK | 2023-01-10 17:45 |
1 600 SEK | 2023-01-10 17:28 |
1 500 SEK | 2023-01-06 07:06 |
1 400 SEK | 2023-01-05 04:59 |
800 SEK | 2022-12-23 14:18 |
500 SEK | 2022-12-23 10:53 |
400 SEK | Startpris |