20. TUMLARE, TRE ST, HELSINGBORG

Silver. Två st Anders Sjöberg, 1815 och en Paul Romare, 1805. Vikt ca 65 gram. Diameter 6,5 cm. Bristningar, lagningar. Proveniens: Sven Klarins samlingar, Helsingborg.

Varunr 240697

10 Januari 2023 18:07

Klubbslag3 00 SEK4 00 SEK 1 100 SEK5 00 SEK6 00 SEK

Utrop 1000 SEK

1 100 SEK2023-01-10 17:05
1 000 SEK2023-01-10 18:04
500 SEK2023-01-10 16:35
400 SEK2023-01-05 05:00
400 SEK Startpris

Samlarauktion 10 Jan. 2023,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!