Silver, invändigt förgylld. Rokokostil, 1900-tal. Vikt ca 140 gram. Bredd 11,5 cm. Proveniens: Sven Klarins samlingar, Helsingborg.
1 200 SEK | 2023-01-10 17:15 |
1 100 SEK | 2023-01-10 14:02 |
700 SEK | 2022-12-15 19:43 |
400 SEK | 2022-12-14 00:28 |
400 SEK | Startpris |