34. PAUL ROMARE, SNAPSGLAS, TVÅ ST, SNARLIKA

Silver. Helsingborg, 17/1800-tal (ej årtalsstämplade). Vikt ca 65 gram. Höjd 11,5 cm. Smärre kantbucklor, repor. Proveniens: Sven Klarins samlingar, Helsingborg.

Varunr 240699

10 Januari 2023 18:11

Klubbslag20 00 SEK21 00 SEK 900 SEK27 00 SEK28 00 SEK

Utrop 1000 SEK

900 SEK2023-01-10 17:53
800 SEK2023-01-10 17:49
450 SEK2023-01-10 17:10
400 SEK Startpris

Samlarauktion 10 Jan. 2023,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!