Silver. Helsingborg, 17/1800-tal (ej årtalsstämplade). Vikt ca 65 gram. Höjd 11,5 cm. Smärre kantbucklor, repor. Proveniens: Sven Klarins samlingar, Helsingborg.
900 SEK | 2023-01-10 17:53 |
800 SEK | 2023-01-10 17:49 |
450 SEK | 2023-01-10 17:10 |
400 SEK | Startpris |