Silver. Helsingborg. Alexander Munthe, 1853, Lars Anders Rönnow, 1813 och Gustaf Lindegren, 1841 (baksidan med präglat svenskt adelsvapen). Vikt ca 345 gram. Längd 29-32 cm. Äldre lagning, repor. Proveniens: Sven Klarins samlingar, Helsingborg.
2 200 SEK | 2023-01-10 03:12 |
2 000 SEK | 2023-01-09 23:18 |
1 700 SEK | 2023-01-05 05:06 |
400 SEK | 2023-01-02 20:43 |
400 SEK | Startpris |