Silver. Helsingborg. Lars Anders Rönnow, 1812 och Peter Romare, 1848. Vikt ca 125 gram. Längd ca 22 cm. En med stämplat ägarmonogram. Proveniens: Sven Klarins samlingar, Helsingborg.
600 SEK | 2022-12-17 17:22 |
600 SEK | 2023-01-05 05:07 |
400 SEK | Startpris |