Silver. Ett Lars Anders Rönnow, Helsingborg, 1800-tal. Ett med mästarstämpel MR och ett med mästarstämpel VB (troligen dansk tillverkning) Vikt totalt ca 65 gram. Höjd 6-7 cm. Proveniens: Sven Klarins samlingar, Helsingborg.
2 400 SEK | 2023-01-10 18:10 |
2 400 SEK | 2023-01-10 18:12 |
1 600 SEK | 2023-01-10 18:09 |
1 400 SEK | 2023-01-10 18:01 |
1 300 SEK | 2023-01-10 16:37 |
1 200 SEK | 2023-01-10 16:11 |
1 000 SEK | 2023-01-09 12:32 |
400 SEK | Startpris |