Silver, en med emaljdekor. Lund, Lars Wilhelm Dahlberg, 1870 och Johan Petter Hasselgren, 1854. Landskrona Andreas Malmstedt, 1866. En otydligt stämplad, troligen Lund samt två med Svenska importstämplar. Gravyr. Proveniens: Sven Klarins samlingar, Helsingborg.
1 600 SEK | 2023-01-10 17:33 |
1 500 SEK | 2023-01-04 16:34 |
1 200 SEK | 2023-01-05 05:09 |
1 000 SEK | 2022-12-14 00:30 |
600 SEK | 2022-12-23 14:29 |
400 SEK | Startpris |