Silver med invändig förgyllning. Sengustaviansk. Helsingborg, 1796. Vikt ca 200 gram. Höjd 14,5 cm. Proveniens: Sven Klarins samlingar, Helsingborg.
5 000 SEK | 2023-01-10 18:14 |
4 800 SEK | 2023-01-10 18:13 |
3 000 SEK | 2022-12-19 16:06 |
2 400 SEK | 2022-12-17 17:38 |
1 600 SEK | 2022-12-16 23:35 |
1 100 SEK | 2022-12-13 20:47 |
700 SEK | 2022-12-13 21:47 |
400 SEK | Startpris |