Silver med monterade porslinsnäckor. Helsingborg, 1848 och 1852. En ostämplad dosa medföljer, denna är lagad och möjligen har stämplarna försvunnit i samband med detta. Gravyr. Proveniens: Sven Klarins samlingar, Helsingborg.
1 800 SEK | 2023-01-10 18:01 |
1 700 SEK | 2023-01-10 18:01 |
1 500 SEK | 2023-01-10 16:41 |
1 300 SEK | 2023-01-09 12:32 |
600 SEK | 2022-12-18 09:16 |
500 SEK | 2022-12-14 14:28 |
400 SEK | Startpris |