7. GUSTAF MÖLLENBORG, SKÅLAR PÅ FOT, ETT PAR

Silver. Senempire. Stockholm, 1839. Vikt ca 1400 gram. Höjd 22, diameter 29 cm. Lagningar, bristningar. Proveniens: Sven Klarins samlingar, Helsingborg.

Varunr 240684

10 Januari 2023 18:02

Klubbslag20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK 8 500 SEK7 00 SEK8 00 SEK9 00 SEK

Utrop 6000-8000 SEK

8 500 SEK2023-01-10 17:37
8 000 SEK2023-01-10 10:21
7 500 SEK2023-01-09 23:03
7 000 SEK2023-01-05 04:53
7 000 SEK2023-01-09 12:30
4 600 SEK2022-12-17 08:37
4 000 SEK2022-12-16 14:33
400 SEK Startpris

Samlarauktion 10 Jan. 2023,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!