Silver. Senempire. Stockholm, 1839. Vikt ca 1400 gram. Höjd 22, diameter 29 cm. Lagningar, bristningar. Proveniens: Sven Klarins samlingar, Helsingborg.
8 500 SEK | 2023-01-10 17:37 |
8 000 SEK | 2023-01-10 10:21 |
7 500 SEK | 2023-01-09 23:03 |
7 000 SEK | 2023-01-05 04:53 |
7 000 SEK | 2023-01-09 12:30 |
4 600 SEK | 2022-12-17 08:37 |
4 000 SEK | 2022-12-16 14:33 |
400 SEK | Startpris |