Lackerad och förkromad metall. "Strikers". Med klocka. Art Deco, 1930-tal. Höjd 15 cm. Bruksslitage, funktionsgaranti lämnas ej.
3 800 SEK | 2023-01-24 18:14 |
3 600 SEK | 2023-01-24 18:12 |
3 000 SEK | 2023-01-24 18:00 |
2 800 SEK | 2023-01-10 15:41 |
1 000 SEK | 2023-01-23 15:45 |
800 SEK | 2023-01-11 18:06 |
400 SEK | Startpris |