40. RONSON, BORDSTÄNDARE

Lackerad och förkromad metall. "Strikers". Med klocka. Art Deco, 1930-tal. Höjd 15 cm. Bruksslitage, funktionsgaranti lämnas ej.

Varunr 242046

24 Januari 2023 18:16

Klubbslag14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK 3 800 SEK25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK

Utrop 4000 SEK

3 800 SEK2023-01-24 18:14
3 600 SEK2023-01-24 18:12
3 000 SEK2023-01-24 18:00
2 800 SEK2023-01-10 15:41
1 000 SEK2023-01-23 15:45
800 SEK2023-01-11 18:06
400 SEK Startpris

Onlineauktion 24 Jan. 2023,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!