USA, Andra Världskriget. Bemålad metall med kantbandning i rostfritt stål. För amerikansk flygbesättning på bombplan under andra världskriget. Modellen tillverkades 1943-45. Repor, märken, åldersrelaterat slitage.
2 400 SEK | 2023-01-10 15:41 |
2 200 SEK | 2023-01-14 21:42 |
1 400 SEK | 2023-01-14 17:23 |
450 SEK | 2023-01-11 17:14 |
400 SEK | Start price |