46. M3 FLAK HELMET

USA, Andra Världskriget. Bemålad metall med kantbandning i rostfritt stål. För amerikansk flygbesättning på bombplan under andra världskriget. Modellen tillverkades 1943-45. Repor, märken, åldersrelaterat slitage.

Varunr 241914

24 Januari 2023 18:15

Utrop 3000 SEK

2 400 SEK2023-01-10 15:41
2 200 SEK2023-01-14 21:42
1 400 SEK2023-01-14 17:23
450 SEK2023-01-11 17:14
400 SEK Startpris

Onlineauktion 24 Jan. 2023,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!