Sverige, för underofficerskorpral vid flottan. Total längd 71 cm.Repor, märken, läder med visst slitage.
1 700 SEK | 2023-02-07 18:04 |
1 600 SEK | 2023-02-06 23:26 |
1 400 SEK | 2023-02-06 15:05 |
1 100 SEK | 2023-02-04 17:59 |
800 SEK | 2023-02-01 23:34 |
700 SEK | 2023-02-01 13:58 |
500 SEK | 2023-01-31 17:50 |
400 SEK | 2023-01-25 07:45 |
400 SEK | Startpris |