14. HUGGARE, M/1885

Sverige, för underofficerskorpral vid flottan. Total längd 71 cm.Repor, märken, läder med visst slitage.

Varunr 242588

7 Februari 2023 18:06

Klubbslag28 00 SEK29 00 SEK 1 700 SEK3 00 SEK4 00 SEK

Utrop 1500 SEK

1 700 SEK2023-02-07 18:04
1 600 SEK2023-02-06 23:26
1 400 SEK2023-02-06 15:05
1 100 SEK2023-02-04 17:59
800 SEK2023-02-01 23:34
700 SEK2023-02-01 13:58
500 SEK2023-01-31 17:50
400 SEK2023-01-25 07:45
400 SEK Startpris

Onlineauktion 7 Feb. 2023,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!