Bok med fårskinnsklädsel. "Lamino", Swedese, märkt undertill. Repor, märken, armstöd med slitage.
5 500 SEK | 2023-02-07 18:01 |
5 000 SEK | 2023-02-07 18:01 |
4 400 SEK | 2023-02-07 17:46 |
4 000 SEK | 2023-02-01 16:07 |
3 600 SEK | 2023-02-01 15:25 |
3 000 SEK | 2023-01-26 19:02 |
2 000 SEK | 2023-01-28 20:39 |
700 SEK | 2023-01-26 19:13 |
400 SEK | Startpris |