2. YNGVE EKSTRÖM, FÅTÖLJ OCH FOTPALL

Bok med fårskinnsklädsel. "Lamino", Swedese, märkt undertill. Repor, märken, armstöd med slitage.

Varunr 242576

7 Februari 2023 18:03

Klubbslag21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK 5 500 SEK17 00 SEK18 00 SEK

Utrop 3000 SEK

5 500 SEK2023-02-07 18:01
5 000 SEK2023-02-07 18:01
4 400 SEK2023-02-07 17:46
4 000 SEK2023-02-01 16:07
3 600 SEK2023-02-01 15:25
3 000 SEK2023-01-26 19:02
2 000 SEK2023-01-28 20:39
700 SEK2023-01-26 19:13
400 SEK Startpris

Onlineauktion 7 Feb. 2023,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!