1800-tal. Med Queen Victorias monogram. Längd 93 cm. Balja saknas, åldersrelaterat slitage.
1 000 SEK | 2023-02-07 17:53 |
900 SEK | 2023-02-07 16:24 |
800 SEK | 2023-02-07 13:02 |
700 SEK | 2023-02-03 18:42 |
600 SEK | 2023-02-01 12:39 |
400 SEK | 2023-01-28 22:44 |
400 SEK | Startpris |