32. JOHANNES ANDERSEN, SOFFBORD

Jakaranda. Trensum, 1960-tal. Höjd 53, bredd 158 cm. Repor, märken. CITES-intyg för handel inom EU medföljer.

Varunr 238508

7 Februari 2023 18:15

Klubbslag28 00 SEK29 00 SEK 6 000 SEK20 00 SEK21 00 SEK

Utrop 5000 SEK

6 000 SEK2023-02-07 18:13
5 500 SEK2023-02-07 18:13
2 800 SEK2023-01-24 20:57
400 SEK Startpris

Onlineauktion 7 Feb. 2023,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!